Stans Pals (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Button
da: Knap

en: Main background
da: Baggrund
