Stans Pals (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Default
de: Standard

en: Menu
de: Menü

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: First Sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Main background
de: Haupthintergrund

en: Link Hover
de: Link überfahren
