Stans Pals (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Link
fr: Lien

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Button
fr: Bouton

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Main background
fr: Arrière-plan principal
