Stans Pals (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Button
gl: Botón

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Main background
gl: Fondo principal
