Stans Pals (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Link
he: קישור

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Button
he: כפתור

en: Main background
he: רקע ראשי
