Stans Pals (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Button
hr: Gumb

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Main background
hr: Glavna pozadina
