Stans Pals (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Main background
hu: Általános háttér
