Stans Pals (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur
