Stans Pals (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Link
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Button
ja: ボタン

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Main background
ja: メインバックグラウンド
