Stans Pals (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Link
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Main background
jv: Latar utama
