Stans Pals (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Button
ka: ღილაკი
