Stans Pals (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ
