Stans Pals (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی
