Stans Pals (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
