Stans Pals (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Button
pl: Przycisk

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Main background
pl: Główne tło
