Stans Pals (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Link
fa: واصلی

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: قائم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Button
fa: دکمه

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی
