Stans Pals (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Link
pt: Ligação

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Button
pt: Botão

en: Main background
pt: Fundo principal
