Stans Pals (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Link
sk: Odkaz

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Link Hover
sk: Odkaz Hover
