Stans Pals (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
