Stans Pals (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Button
sv: Knapp

en: Main background
sv: Huvudbakgrund
