Stans Pals (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
