Stans Pals (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
