Stans Pals (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
