Stans Pals (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Link
ast: Enllaz

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
