Stans Pals (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Button
az: Düymə
