Stans Pals (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ
