Stans Pals (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Link
cy: Dolen

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
