Stans Pals (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
