Stans Pals (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Button
el: Κουμπί

en: Main background
el: Κυρίως φόντο
