Stans Pals (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Link
eo: Ligilo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Button
eo: Butono
