Stans Pals (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Button
et: Nupp

en: Main background
et: Peamine taust
