Stans Pals (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Link
eu: Esteka

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Button
eu: Botoia

en: Content Top
eu: Goiko edukia
