Stans Pals (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Button
fi: Nappi

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: First Bottom
fi: Ensimmäisenä alareunassa

en: Second Bottom
fi: Toisena alareunassa

en: Third Bottom
fi: Kolmantena alareunassa
