Stans Pals (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Link
hi: कड़ी

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Button
hi: बटन

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि
