Stans Pals (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Link
hy: Հղում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
