Stans Pals (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Link
id: Tautan

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Button
id: Tombol

en: Main background
id: Latar utama
