Stans Pals (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Button
it: Pulsante

en: Main background
it: Sfondo principale
