Stans Pals (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
