Stans Pals (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Link
km: តំណ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ
