Stans Pals (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Button
lv: Poga

en: Main background
lv: Vispārējais fons
