Stans Pals (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
