Stans Pals (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
