Stans Pals (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Button
nl: Knop

en: Main background
nl: Algemene achtergrond
