Stans Pals (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Link
nn: Lenke

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn
