Stans Pals (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Main background
oc: Rèireplan principal
