Stans Pals (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Link
ps: تړونی

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Button
ps: تڼۍ
