Stans Pals (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Button
ro: Buton

en: Main background
ro: Fundal principal
