Stans Pals (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Menu
ru: Меню

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Button
ru: Кнопка

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Main background
ru: Основной фон

en: First Bottom
ru: Первый снизу

en: Second Bottom
ru: Второй снизу

en: Third Bottom
ru: Третий снизу

en: Fourth Bottom
ru: Четвертый снизу
