Stans Pals (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Link
sq: Lidhje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
