Stans Pals (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Button
ta: விசை

en: Main background
ta: முதன்மை பின்பக்கம்
